Filtruj po

Wysokość sadzonki

Wysokość sadzonki

Wiek rośliny

Wiek rośliny

Rodzaj

Rodzaj

Dojrzewanie owoców

Dojrzewanie owoców

Pachnące kwiaty

Pachnące kwiaty

Zimozielone

Zimozielone

Termin kwitnienia

Termin kwitnienia

Kolor kwiatów

Kolor kwiatów

Są 22 produkty w koszyku

Pokaż 1-12 z 22 sztuk(i)

Aktywne filtry

Bluszcze/Winobluszcze

Winobluszcz pięciolistkowy Murorum 2L

Cena 16,99 zł

Silne, mało wymagające pnącze, czepiające się murów. Osiąga do 20 metrów. Wspina się, owijając pędami lub przytrzymując ścian przylgami. Liście złożone z pięciu listków, zielone, jesienią szkarłatne. Całkowicie mrozoodporny.

Winorośl

Winorośl Solaris 1L

Cena 14,99 zł

Niemiecka odmiana przerobowa z przeznaczeniem na wina deserowe. Rośnie dość bujnie osiągając do około 5m wysokości. Odmiana dość odporna na mróz i choroby.

Clematisy - Powojniki

Powojnik Polish Spirit włoski 1L

Cena 11,89 zł Normalna cena 16,99 zł

Polish Spirit to odmiana o fioletowych kwiatach, należąca do grupy viticella czyli powojników włoskich. Kwitnie obficie od czerwca do lipca oraz mniej intensywnie aż do października. Polecana dla początkujących ogrodników ze względu na małe wymagania i mrozoodporność. Odmiana szczególnie ...

Milin amerykański

Milin amerykański Ursynów 1L

Cena 14,99 zł

Mało wymagające pnącze, które stanowi atrakcyjną ozdobę ogrodu. Odmiana o intensywnie pomarańczowych kwiatach, przypominających trąbki. Kwitnie już w następnym roku po posadzeniu!

Winorośl

Winorośl Reliance bezpestkowa 1L

Cena 14,99 zł

Reliance to odmiana winorośli, polecana do amatorskiej uprawy. Krzew ma dobrą plenność, dorodne, smaczne owoce z posmakiem truskawkowym, bez pestek. Winorośl jest wyjątkowo odporna na mróz i choroby grzybowe. Krzew owocuje obficie i regularnie w pierwszej połowie września.

Clematisy - Powojniki

Powojnik Jackmanii wielkokwiatowy 1L

Cena 13,59 zł Normalna cena 16,99 zł

Jackmanii to powojnik wielkokwiatowy o fioletowo-granatowych kwiatach. Kwitnie obficie od czerwca do lipca, następnie powtarza kwitnienie od sierpnia do września. Odmiana pnie się po naturalnych podporach. Osiąga 3-4 m wysokości. 

Rdest Auberta

Rdest Auberta 1L

Cena 14,99 zł

Najszybciej rosnące pnącze uprawiane w Polsce, przyrost roczny to nawet 6 metrów. Idealny wybór dla osób poszukujących szybkich efektów przy niewielkich nakładach pracy. Rdest Auberta nie jest wymagający w uprawie, może rosnąć w każdej glebie, dobrze znosi suszę i upały.

Wiciokrzewy

Wiciokrzew japoński Aureoreticulata 1L

Cena 11,89 zł Normalna cena 13,99 zł

Wiciokrzew japoński Aureoreticulata to przepiękne pnącze półzimozielone o niezwykłych liściach. Może być prowadzona zarówno jako pnącze jak i roślina okrywowa! Osiąga do 3m wysokości z przyrostem rocznym ok 1m.

Clematisy - Powojniki

Powojnik Bill McKenzie botaniczny 1L

Cena 14,99 zł

Powojnik botaniczny Bill McKenzie to urocze, bardzo silnie rosnące pnącze latem i jesienią pokryte masą dzwonkowatych, intensywnie żółtych kwiatów. Wygląda efektownie nawet późną jesienią i zimą, dlatego warto go powszechnie stosować. Polecany do obsadzania wysokich ...

Wiciokrzew pomorski Graham...
-3,00 zł
  • -3,00 zł
Wiciokrzewy

Wiciokrzew pomorski Graham Thomas 1L

Cena 9,99 zł Normalna cena 12,99 zł

Graham Thomas to silne, szybko rosnące pnącze. Dorasta do 4m z rocznym przyrostem 1-2 m. Niezwykle atrakcyjny ze względu na obfite kwitnienie i intensywny, przyjemny zapach. Dzięki prostej uprawie nadaje się dla początkujących ogrodników. Nadaje się również do pojemników, stanowiąc cudowną ...

Clematisy - Powojniki

Powojnik Heather Herschell bylinowy 1L

Cena 16,99 zł

Bylinowa odmiana o ciekawych, różowych, dzwonkowatych kwiatach, które latem obsypują roślinę. Polecana do sadzenia na rabatach bylinowych i do tworzenia kompozycji w pojemnikach. Rośnie umiarkowanie silnie, dorastając do 1-2 m wys.

Clematisy - Powojniki

Powojnik Paul Farges botaniczny 1L

Cena 14,99 zł

Powojnik botaniczny Paul Farges to urocze, bardzo silnie rosnące pnącze o liściach zielonych aż do początku listopada. Latem i jesienią pokrywa się masą gwiazdkowatych, lekko pachnących kwiatów lubianych przez pszczoły. Odporna i mało wymagająca odmiana polecana do stosowania w zieleni ...