Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie kupicie Państwo nasze rośliny z kilku procentowym rabatem w stosunku do cen na Allegro! Uproszczona procedura i gwarancja wysokiej jakości roślin sprawią, że zakupy u nas będą samą przyjemnością!

Wszystkie sprzedawane przez nas rośliny pochodzą z naszej szkółki. Zajmujemy się produkcją pnączy, w tym winorośli oraz jagód kamczackich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogatą ilość roślin, które będą piękną ozdobą Waszego ogrodu. Codziennie nowe rośliny, codziennie nowe promocje!

Sprzedawane przez nas rośliny wysyłane są w litrowych doniczkach. Do większości z nich dołączamy kolorową etykietę z jej zdjęciem oraz zalecanym sposobem uprawiania (krótkie, przydatne wskazówki i informacje) rośliny którą właśnie Państwo otrzymali. Rolę podpory stanowi 60 cm kijek bambusowy. Rośliny posiadają mocny system korzeniowy, są zdrowe, niepołamane. Wszystkie z nich są starannie i bezpiecznie zapakowane, tak aby nic im nie zagroziło podczas transportu. Nasze roślinki pakujemy w specjalnie przygotowane kartony, są one zabezpieczone przed wysypaniem torfu, a także przed innymi uszkodzeniami podczas transportu. Jeśli jednak przesyłka dotarłaby do Państwa uszkodzona - prosimy o kontakt - zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby każdy NASZ klient był zadowolony!

PŁATNOŚCI

Wysyłka na terenie Polski firmą kurierską Fedex:

Jeżeli chodzi o sposoby płatności, to oferujemy Państwu trzy warianty:

  • przesyłka kurierska z przedpłatą na konto – koszt 15 zł
  • przesyłka kurierska pobraniowa – koszt 20 zł (opcja dostępna wyłącznie w sezonie)
  • odbiór osobisty.

Podczas zakupów roślin (można mieszać gatunki i odmiany) na ilość 24, 48, 72, itd… (wielokrotność liczby 24) wysyłka jest darmowa, w przypadku wysyłki za pobraniem koszt wysyłki wynosi jedynie 5 zł.

Wysyłka zagranicę firmą kurierską GLS paczki do 30 kg (w zł):


WYSYŁKA

W trosce o bezpieczeństwo kupowanych przez Państwa roślin nie wysyłamy ich Pocztą Polską. Mamy podpisaną umowę z kurierem, który przyjeżdża zawsze na czas zarówno do nas jak i do Państwa. A jeżeli chodzi o bezpieczeństwo przesyłek: wszystkie paczki są oznaczone etykietą "góra-dół", a także "ostrożnie szkło", więc nie ma takiej możliwości, że roślinki dotrą do Państwa uszkodzone.

Paczki wysyłamy w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia lub zaksięgowania pieniędzy na koncie, od poniedziałku do czwartku.

Na początku sezonu wiosennego czas realizacji może się wydłużyć.

Posiadamy cztery rodzaje kartonów, których używamy do wysyłania naszych roślinek. Są to kartony mieszczące 4szt / 9szt / 16szt / 24szt roślin.

Zapraszamy do zakupów w naszym e-sklepie!

Zamówienia można składać także telefonicznie, tel.: +48 506 037 015
jak i mailowo: detal@wedrowski.pl
Jeśli jednak chcecie Państwo skorzystać z zakupów przez Allegro - zapraszamy! -> allegro