REGULAMIN SKLEPU

 

I.                    WARUNKI OGÓLNE

Sklep internetowy, działający pod adresem www.wedrowski.pl prowadzony jest przez

Szkółka Pnączy Marek Wędrowski
ul. Główna 51
83-211 Kolincz
Nip: 592 020 20 70

Zarejestrowana przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Gdańsku pod numerem 22/13/31

tel. kontaktowy 506 037 015

e-mail : detal@wedrowski.pl

 

Złożenie zamówienia przez Kupującego oznacza akceptację postanowień niniejszego regulaminu, warunków wysyłki zakupionych sadzonek oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych wyłącznie w celach realizacji zamówienia.

 

Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 15.02.2020r do odwołania.

Wszystkie zdjęcia oraz teksty umieszone na stronie należą do Szkółki Pnączy Mare Wędrowski.

Wszelkie kopiowanie i rozprzestrzenianie treści znajdujących się na stronie www.wedrowski.pl

jest zabronione.

 

II.                  PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 

1.       Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.wedrowski.pl przez cały rok, 24 godziny na dobę. Zamówienia telefoniczne  można też składać w dni robocze w godzinach 8:00-16:00  pod numerem 506 037 015 oraz poprzez e-mail: detal@wedrowski.pl.

 

2.       Zamówienie można składać za pomocą  formularza poprzez rejestrację konta klienta bądź też z pominięciem rejestracji na stronie internetowej.

 

 

3.       Sklep internetowy potwierdza złożenie zamówienia do realizacji wysyłając Klientowi wiadomość e-mail.

 

4.       Klienci posiadają możliwość śledzenia statusu realizacji zamówienia poprzez otrzymanie wiadomości e-mail z numerem listu przewozowego.

 

 

5.       Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie danych w formularzu zamówień jak i w zamówieniu wysłanym drogą e-mail :istniejący  adres e-mail,  numer telefonu  oraz poprawny adres dostawy przesyłki.

 

6.       Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienie w przypadku uzasadniającym wątpliwość co do rzetelności takiego zamówienia.

 

 

7.       Czas realizacji zamówienia w okresie  wiosennym  wynosi do 3  dni roboczych.  Czas realizacji zamówienia poza sezonem wynosi do 2 dni roboczych.  

 

8.       Wszystkie ceny podane są w złotych polskich i są cenami brutto. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta.  Sklep  zastrzega sobie prawo do zmiany dostępności cen i asortymentu w trakcie trwania sezonu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronie internetowej sklepu.

 

 

9.       Do każdego zrealizowanego zamówienia wystawiamy paragon, a na życzenie fakturę po podaniu prawidłowej nazwy firmy oraz NIP.

 

10.   Zamówiony towar wysyłany jest tylko i wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost.

 

 

11.   Koszty dostawy :

·         12,90 zł - w przypadku płatności przelewem (przedpłata) paczkomat (ważne od dnia 26.05.2019)

·         15,00 zł - w przypadku płatności przelewem (przedpłata) przesyłka kurierska (ważne od dnia 26.03.2013)

·         20,00 zł - w przypadku płatności „za pobraniem” przesyłka kurierska (ważne od dnia 26.03.2013)

 

12.   W momencie potwierdzenia przez Kupującego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy między Sprzedającym a Kupującym.  Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.

 

13.   Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie  z prawem polskim i w języku polskim. 

 

 

14.   Treść strony internetowej oraz wizerunki na niej przedstawione nie stanowią oferty sprzedaży w rozumieniu kodeksu cywilnego. Należy je traktować jako zaproszenie do zawarcia umowy.

 

15.   W celu zrezygnowania lub zmiany zamówienia Klient zobowiązany jest niezwłocznie skontaktować się ze sklepem droga telefoniczną, po czym wysłać e-maila z potwierdzeniem.

 

III.              REKLAMACJE

 

1.       Rośliny zniszczone podczas transportu, nie z winy Kupującego, lub przywiezione dalej niż po 3 dniach od nadania należy reklamować niezwłocznie po dostarczeniu przesyłki. Przy kurierze należy otwierać paczkę oraz spisać protokół szkody, zwracając uwagę na datę odbioru paczki.

2.       Po zweryfikowaniu informacji i rozpatrzeniu reklamacji Klient ma możliwość dokonania wyboru :

a)       Wysyłka nowych roślin na koszt Sprzedającego,

b)      Zwrot pieniędzy ( do 5 dni roboczych na wskazany numer rachunku bankowego klienta).

 

 

IV.                POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

 

1.       Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym www.wedrowski.pl są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 roku nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 

2.       Klient ma prawo usunięcia swoich danych osobowych przez wysłanie do nas, na adres e-mail sklepu, takiego żądanie. Zrobimy to, chyba że będzie istniała inna podstawa prawna, wynikająca z prawa finansowego lub kodeksu cywilnego, która będzie nakładała na nas obowiązek dalszego przetwarzania Twoich danych.

 

 

3.       Nie udostępniamy podmiotom trzecim żadnych informacji dotyczących Klienta korzystającego z naszej strony www.wedrowski.pl i sklepu  internetowego.