Aby otrzymać dostęp do formularza do zamówień hurtowych - zarejestruj się i skontaktuj się z nami, aby otrzymać uprawnienia.

NOWA OFERTA – SEZON 2020

Oferujemy

Rośliny w pojemnikach:

- 1 litr – tzn. 9x9x14 cm przy  kijku bambusowym o długości 60 cm w tackach transportowych po 12 szt. roślin

- 2 litry – tzn. 11x11x21,5 cm przy kijku bambusowym o długości 60 cm w tackach transportowych po 8 szt. Roślin

- ukorzenione w multiplatach - paper potach, po 84 szt.

 

Wysyłka i pakowanie

Przy mniejszych zamówieniach, dostawy realizujemy spedycją w 48 godz. w kartonach po 24 szt. - 1 litr lub na półpaletach po 4 kartony.   

Płatność przedpłatą na konto lub za pobraniem przy dostawie.

Koszt wysyłki pojedynczego kartonu to 15 zł, a półpalety (4 kartony) 40 zł.

Większe zamówienia realizujemy także spedycją na paletach oraz na firmowych regałach w wymiarze palety Euro (120 x 80 cm) i trzech poziomach roślin w 1 litr tzn. 288 roślin lub dwu poziomach roślin w 2 litry, tzn. 120 roślin. Regały są drewniane,  jednorazowe i służą zarówno do transportu jak i ekspozycji u klienta. Nie pobieramy za nie żadnej opłaty, jedynie 75 zł jako połowę kosztów dostawy.

Wysyłamy spedycją również rośliny z gołym korzeniem albo w multiplatach (w specjalnych kartonach przy dużych ilościach).

Realizujemy także dostawy własnym transportem (w każdych pojemnikach), lecz wtedy kompletacja pełnego załadunku auta może nieco wydłużyć czas realizacji zamówienia. Duże zamówienia (całosamochodowe) negocjujemy indywidualnie.

Zamówienie

Zamówienie można składać e-mailem (lista poniżej), telefonicznie, bądź też za pośrednictwem formularza zamówień, który jest dostępny na naszej stronie po zalogowaniu z konta klienta hurtowego.

Faktura VAT

Jesteśmy płatnikami podatku VAT na zasadach ogólnych - wystawiamy faktury VAT. Informujemy, iż na cały nasz asortyment od dnia 01.01.2011 stawka VAT wynosi 8% (PKWiU 01.30.10.0). Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Etykieta

Każda roślina oznaczona jest firmową wodoodporną i trwałą etykietą o wymiarach 16x10 cm ze zdjęciem, a na odwrocie krótkim opisem pielęgnacyjnym oraz kodem EAN. 

                  mapa2.png

Z-ca kierownika działu sprzedaży
Karolina Makiła
kom: +48 506 149 526
e-mail: karolina.makila@wedrowski.pl

Menedżer sprzedaży
Katarzyna Piejko
kom: +48 511 017 689
e-mail: kate.piejko@wedrowski.pl

Tylko u nas znajdą Państwo towar wysokiej jakości w cenach niższych niż u konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!