• Obecnie brak na stanie
  • Róża wielkokwiatowa różowo-biała Desse 3L
  • Róża wielkokwiatowa różowo-biała Desse 3L
  • Róża wielkokwiatowa różowo-biała Desse 3L
  • Róża wielkokwiatowa różowo-biała Desse 3L
Róża wielkokwiatowa różowo-biała Desse 3L
search
Róże

Róża wielkokwiatowa różowo-biała Desse 3L

rosa Desse

Skrócony opis produktu:

Róża wielkokwiatowa różowo-biała Desse to piękna róża wielkokwiatowa o niespotykanym zabarwieniu kwiatów, które idealnie nadają się na kwiaty cięte. Charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na choroby oraz niską temperaturę. Duże, pełne kwiaty od środka białe z cudownymi, różowymi krańcami płatków, intensywnie pachnące ,zwykle osadzone pojedynczo na długich pędach. 

Zobacz pełny opis

Dostępność produktu:

Niedostępny

Zostało Ci tylko 100,00 zł do darmowej dostawy!

0 zł / 100,00 zł

Cena

31,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 31,99 zł
Ilość

Kup do 12:00 a towar wyślemy jeszcze dziś!

Zostało Ci tylko 100,00 zł do darmowej dostawy!

0 zł / 100,00 zł

Gwarancja jakości

Bezpieczne płatności

Szybka wysyłka

Wsparcie eksperta

opis.png

Opis ogólny: Desse to odmiana róży wielkokwiatowej o imponujących, oryginalnie wybarwionych kwiatach. Krzew rośnie bardzo silnie, osiągając do 100 - 140 cm wysokości. Desse to idealna roślina do tworzenia wielobarwnych kompozycji ogrodowych. Nadaje się na kwiat cięty.

kwiaty.png

Kwiaty: Kwiaty pełne, o średnicy około 11 cm, zwykle osadzone pojedynczo na długich pędach. Płatki kwiatów w pąku białe-kremowe, przy końcach fioletowo-różowe. Zapach tej odmiany jest intensywny i przyjemny.

kwitnienie.png

Kwitnienie: Desse rozpoczyna kwitnienie w czerwcu i ponawia je kilkukrotnie aż do października.

liście.png

Liście: Liście duże, skórzaste, ciemnozielone.

stanowisko:wymagania.png

Stanowisko/wymagania: Rośnie bardzo dobrze w każdym miejscu i warunkach. Posadzona w lekkim półcieniu też sobie poradzi (potrzebuje minimum 6 godzin słońca dziennie). Doskonale wyglądała w samotnych nasadzeniach, jako dodatek do rabat bylinowych oraz w niewielkiej grupie.

stanowisko:wymagania.png

Pielęgnacja: Róże wielkokwiatowe najlepiej kwitną na przyrostach tegorocznych, dlatego trzeba je przycinać co roku. U tych róż pozostawiamy od trzech do siedmiu pędów głównych (wybieramy pędy najmłodsze), a wszystkie pozostałe ścinamy równo z ziemią. Pozostawione pędy powinny tworzyć jakby czarę pucharu. Przycinamy je skracając na trzy–cztery oczka (licząc od ziemi), do wysokości 20–30 cm. Niżej (do 15 cm wysokości) można przyciąć pędy słabsze i cieńsze. Strona, w którą skierowane jest oczko wskazuje kierunek wzrostu młodego pędu. Najlepiej, gdy oczko położone najbliżej miejsca cięcia jest skierowane na zewnątrz krzewu, ponieważ oczko to da początek przedłużeniu gałęzi. Wszystkie pędy rosnące do środka krzewu należy systematycznie usuwać.

stanowisko:wymagania.png

Zimowanie: Krzewy róż okrywamy dopiero po pierwszych przymrozkach – zwykle termin ten przypada na przełom października i listopada. Z okrywaniem róż nie należy się śpieszyć. Podstawę krzewów róż obsypujemy 20 cm warstwą ziemi ogrodowej. Warstwa ta ochroni podstawę pędu i system korzeniowy nawet przed dużymi spadkami temperatury. Na wierzch kopczyka dobrze jest ułożyć korę, liście lub trociny. Wyższe krzewy zabezpieczamy słomianym chochołem lub białą agrowłókniną. Materiały te ochronią pędy przed zimnymi wiatrami. Pędy korony związujemy, a następnie otulamy materiałem i zawiązujemy sznurkiem.

 

stanowisko:wymagania.png

Pochodzenie: -

Opis

Rodzaj
ozdobne
Kolor kwiatów
biały
różowy
Termin kwitnienia
IX
VI
VII
VIII
Pachnące kwiaty
tak

Specyficzne kody

EAN13
5902539179927
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.